Müthiş Bir Önerimiz Var!

1) Kasko poliçesi kapsamına girmeyen araç kasko bedelinin %2 lik kısmını oluşturan hasarlar Tam Güvence Teminatı altına alınacaktır.Kiracı eksik sigorta ödemelerinden sorumlu tutulamayacaktır.

2) Lastik cam hasarı gibi muafiyet tutarı altında kalan her türlü mini veya tam hasar ödemesi kiraya veren tarafından yüklenilecektir.

3) Kaza neticesinde kiracıdan araç iş kaybı bedeli, satış ücreti gibi isimler altında kiraya veren tarafından onarım süresince kira ücreti talep edilemeyecektir.

4) Kiralanan araç ile kaza yapılması halinde; karşılıklı kazalar için düzenlenen kaza tespit tutanağı veya tek taraflı kazalarda polis veya jandarma tarafından düzenlenecek olan kaza tutanağını yetkili Şükür Oto Kiralama şube veya merkezine eksiksiz ulaştırması halinde evrak tesliminden itibaren en geç 24 saat içinde yedek parça tahsisi yapılmak zorundadır.

5) Yedek araç tahsisi konusunda kiraya veren muadil araç vermek zorunda değildir. Ekonomik sınıf benzinli araç tahsisi yapılabilecektir. Araç yedeklemesinde amaç müşteri mağduriyetini ortadan kaldırmak bunun yanında da kazadan mağdur olan kiraya verenin mağduriyetini arttırmamaktır.

6) Kıracının kira takvimi süresince hasarlı aracın onarımının tamamlanması halinde hasar gören aracın kullanımına devam edebilecektir.

7) Kaza neticesinde istenilen evraklardan (kaza tespit tutanağı, trafik sigortası, ehliyet ve ruhsat fotokopisi, alkol raporu) bir veya bir kaçının eksik olması halinde Tam Güvence Teminatıkapsam dışıdır.


Süre1 Gün2-10 Gün11-20 Gün21+ Gün
Ücret / Gün10 TL10 TL10 TL10 TL

yükleniyor..